Search

مانتوهای ورزشگاهی، مد مخصوص جام جهانی در ایران

در مراسمی رسمی با اصحاب رسانه از مانتوهای ورزشبرخي در مرکز تخصصی مد ینگ و نمایش زنده لبـاس (ویولت) رونمایی به عمل آمد. در این مراسم از چهار نوع مانتوی ورزشگاهي با عنوان «آرک ایرانی»،«مانتوزا»،پانچویوز» و«مانتویوز» رونمایی شد.

این اقدام در حالی انجام شد که حمید قبادی – دبیر کارگروه ساماندهی مد و لبـاس اظهار کرد: بر طبـق پروگرام ‌ریزی که دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد لبـاس ، انجام داده‌ است، سه موسسه با نام‌های «مدینو»، «ویولت» و«به‌پوشی» جهت برگزار کردن نمایش زنده لبـاس ‌های ایرانی و اسلامی معرفی شدند. این مراکز بعد از گذراندن دوره‌های آموزش ی طی کردن مراحل قانونی، مجوز لازم را جهت برگزاری نمابش زنده‌ی لبـاس ایرانی و اسلامی دریافت کرده ‌اند.

قبادی همين طور بیان کرد: متقاضیان حقیقی حقوقی که خواهان اجرای نمایش جهت محصولات برند خود می باشند ، می‌توانند از طریق این موسسات كار کنند. این موسسات نیز برای نمایش البسه‌ی آن‌ها می‌توانند كار کنند. نمایش لباس در تعدادی از مراکز واجد شرایط که شناسایی شده‌است برگزار می‌شود؛ مانند برج میلاد، برج آزادی، تالار وحدت و… در حال حاضر ۳۰ مرکز جهت برگزاری اجرای زنده شناسایی شده که موسسات نام برده می‌توانند پروگرام ‌های را در این مراکز انجام دهند.

دبیرکارگروه ساماندهی مد لبـاس ادامه داد: متقاضیان جهت هر اجرای نمایش زنده‌ی لبـاس نیازمند کسب مجوز هستند همه‌ی امور مربوط به کسب مجوز و اجرا توسط موسسات انجام می‌شود. اما منعی برای افزوده شدن موسسات دیگر به این سه موسسه برای اجرای نمایش زنده وجود ندارد. مشروط بر اینکه آیین‌نامـه ‌ی مربوط به این کار را رعایت کرده جزییات نحوه‌ی برگزاری این پروگرام ، نحوه‌ی گزینش میزبان و… را روش ببینند در چارچوب عمل کنند. اکنون در حال بررس درخواست ‌های متقاضیان هستیم که به تعداد موسسات بی‌افزاییم.

او در مورد ‌ی نحوه‌ی اجرای نمایش زنده برای زنان شرح داد: در این وهله نمایش زنده‌ی ویژه‌ی زنان خواهیم داشت ولی در مراحل بعدی تصمیم داریم امکان برگزاری نمایش زنده جهت اجتماع بانوان را با رعایت ضوابط اصول فراهم کنیم که دیگر فقط ویژه‌ی بانوان نخواهد بود.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *