Search

ارزش ایجاد محتوا در طراحی وبسایت


Webdesign Neuss
ضروری است بدانید که اولین گام در طراحی سایت اینترنتی تولید محتوای مناسب کاربر پسند است ، تولید محتوا در طراحی سایت از پر ارزش ترین مباحث محسوب می گردد. از نکته را در نظر بگیرید که کاربر انی که به وب سایت شما مراجعه می کنند به دنبال محتوا می باشند و مطالب دوباره تکرار ی و کپی شده از سایتهای دیگران را نمی پسندند، بسياري از سایتها امروزه مطالب خود را از دیگر سایتهای معتبر کپی برداری می کنند غافل از اینکه نه تنها برای وب سایت ارزشی قائل نشده اند بلکه مورد خشم گوگــل قرار می گیرند، گوگــل سایتهایی که مطالب خود را از بقیه سایتها کپی برداری می کنند را جریمه می نماید . اما اگر زمان بزارید و مطالب سایت خود را تولید بکنید این امر باعث می شود تا کاربر ان از وبسایت شما بازدید کنند، حتی وبسایت شما را به افراد دیگر معرفی نمایند. خوب است بدانید که محتوای وب وبسایت شما نشانگر ماهیت درون مایه سایت شما است .

بهتر است برای تولید محتوای وب سایت به یکسری نکات ارزش دهید و آنها را در طراحی سایت مصرف نمایید.

محتوای وب سایتتان را خودتان تولید بکنید

مهمترین نکته در سئو یک وبسایت محتوای آن سایت است ، در واقع گـوگل برای سایتهایی که محتوای مناسبی دارند ارزش خاصی قائل می شود، پس توصیه می کنم که مطالب وب سایتتان را خودتان تولید بکنید و یا اگر خودتان زمان انجام این کار را ندارید به نویسندگان وب سایت این کار را واگذار نمایید.

در هر شرایطی قانون کپی رایت را رعایت بکنید

پیشنهاد می کنم که به هیچ وجه از مطالب کپی در سایتهای دیگر استفاده نکنید زیرا موتورهای جستجوگر به ویژه گـوگل به سایتهایی که از مطالب افراد دیگر کپی برداری می کنند امتیاز بد می دهد. چنانچه هم از مطالب ارزشمند در سایتهای دیگران استفاده می بکنید به احتمال زیاد لینک منبع مطالب را در انتهای مطلب درج بکنید .

در محتوای خود از تصاویر مناسب و مرتبط مصرف بکنید

بعد از اینکه محتوای سایت خود را تولید کردید خوبتر است که از تصاویر ارتباط نیز مصرف بکنید زیرا باعث جذابیت خوب مطالب برای فرد ان شما در وب سایت می شود.

کلمات کلیدی مناسب مرتبط با محتوای سایت خود گزینش بکنید

برای اینکه کاربر ان وب سایت شما را خوب پیدا کنند، لازم است که کلمات کلیدی مناسب مرتبط با محتوای سایت خود گزینش بکنید تا از این طریق کاربر ان را به سایت خود سوق دهید.

به این نکته توجه بکنید که محتوای سایت را همیشه ظهور رسانی نمایید. سعی بکنید همـواره به سایت محتوای جدید اضافه بکنید .
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *