Search

طراحی وب سایت حرفه ای چیست؟

طراحی وب سایت حرفه ای چیست؟

در این مطلب قصد داریم تا شما دوستان عزیز را با اصول طراحی سایت حرفه ای آشنا سازیم.در ادامه این مطلب به موضوع سئو on page سایت یا سئو داخلی سایت خواهیم پرداخت.

طراحی وب سایت حرفه ای

www.melliportal.com

در طراحی وب سایت حرفه ای نکاتی وجود دارد که در این مقاله به شرح آن می پردازیم ، در واقع هر وب سایتی برای کسب موفقیت نیازمند رعایت یکسری اصول و قواعد می باشد ، ما در شرکت تیام رایان ارتباط سعی داریم تا برای طراحی وب سایت حرفه ای تمامی اصول سئو و تکنیک هایی که باعث افزایش بازدید کنندگان وب سایت می شود را به کار ببریم . این موضوع در طراحی مجدد سایت هایی که از پیش طراحی شده اند و نیاز به به روز رسانی دارند نیز رعایت می گردد .یکی از ویژگی های طراحی وب سایت حرفه ای این است که اگر وب سایت از قبل طراحی شده است ، بهتر است که به روز رسانی شود و از لحاظ قالب و طرح ظاهری ، دسته بندی ها جهت سهولت استفاده ی کاربر و دسترسی آسانتر کاربر به اطلاعات و قسمت های مختلف سایت اصلاح گردد ، زیرا در هر دوره ای با پیشرفت تکنولوژی های طراحی وب سایت حرفه ای ، بعد از گذشت مدتی از طراحی وب شما به روز رسانی سایت  لازم می گردد .

شرکت تیام رایان ارتباط در مورد آپدیت نمودن سایت های از پیش طراحی شده با ارائه ی راهکار های مختلف در زمینه طراحی وب سایت حرفه ای راهنمای شماست  زیرا در برخی موارد یک وب سایت دارای بازدید کنندگان زیاد می باشد و از محبوبیت بر خوردار است ، ولی از طراحی و ساختار بندی خوبی برخورداری نیست در این موارد هم نیاز به بروز رسانی سایت مطرح می گردد ، ضرورت اجرای این مسئله این است که در دنیای امروز رقابت بسیار زیادی میان وب سایت های اینترنتی وجود دارد و اولین موردی که به چشم کاربران می آید ظاهر وب سایت شما خواهد بود . بنابر این یکی از نکات طراحی وب سایت حرفه ای استفاده از یک قالب گرافیکی زیبا برای وب سایت می باشد .

طراحی وب سایت حرفه ای و تولید محتوای بهینه سازی شده

یکی دیگر از فاکتور های اصلی  در طراحی وب سایت حرفه ای ، بهینه بودن محتوای وب سایت می باشد . شاید برایتان سوال باشد که محتوای بهینه چیست و چه تاثیری در حرفه ای بودن وب سایت دارد ؟

طراحی سایت , طراحی سایت ارزان , طراحی سایت حرفه ای, طراحی سایت گردشگری , طراحی سایت مهد کودک , طراحی سایت گالری خودرو , طراحی سایت شرکتی

تامین محتوای مناسب برای سایت از جمله مواردی است که در طراحی وب سایت حرفه ای دارای اهمیت می باشد و در واقع یکی از مراحل تکمیلی پس از طراحی سایت است .محتوا عامل ارتبازط دهنده ی سایت با مخاطبان می باشد که از کاربران از طریق گوگل می توانند به اطلاعات مفید سایت شما دسترسی پیدا نمایند . بنابراین اگر پس از طراحی وب سایت حرفه ای محتوا به درستی ساختاربندی و چیدمان شود و در صورت نیاز به موقع به روزرسانی گردد (مانند سایت های خبری) شانس بیشتری برای جذب مخاطب بیشتر برای سایت و جلب توجه آنها خواهید داشت و هم چنین محتوای بهینه و مناسب آمار بازدید سایت شما افزایش می یابد و در واقع سئو ارگانیک یک وب سایت برای گوگل دارای اهمیت بالایی است .

سئو onpage سایت یا سئو داخلی

سئو onpage سایت یا سئو داخلی

 سئو onpage سایت یا سئو داخلی چیست؟

شرکت تیام رایان ارتباط به عنوان یکی از شرکت های طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی وب سایت در کرج ، تا به حال مقالاتی در مورد سئو منتشر نموده است ، در این مقاله قصد داریم در موردسئو onpage سایت جزییاتی را بیان کنیم . اگر علاقه مند به یادگیری هستید ، مقالات ما را دنبال نمایید . همانطور که قبلا ذکر شد موتورهای جستجو برا ی رتبه دادن به وب سایت شما و در نتیجه ارتقا رتبه سایتتان در گوگل ، دارای معیار ها و پارامتر های متفاوت و خاصی هستند ،با رعایت برخی از اصول و تکنیک ها می توانید توجه  روبات های موتور جستجوگر گوگل را به سایت خود جلب نمایید ، این تکنیک ها تحت عنوان سئو onpage سایت و سئو offpage نامیده می شوند . سئو داخلی  عبارت است از اقداماتی که در داخل وب سایت انجام می گیرد  و در واقع تمامی این موارد توسط طراح وب و هم چنین نویسنده وب قابل انجام میباشد.

سئو onpage سایت شامل چه مواردی می شود ؟

۱ – بهینه سازی محتوا

تولید محتوای بهینه و با ارزش در سئو onpage سایت ،یکی از موارد بسیار مهم و اساسی می باشد . در سئو داخلی لازم است که در نوشتن متون سایت خود به مواردی مثل ارتباط موضوع مقالات با موضوع وب سایت ، متناسب بودن چگالی کلمه کلیدی ، عدم متمرکز بودن کلمه کلیدی در یک بخش از متن ، استفاده از لینک های داخلی ، استفاده از تگ های H1 و …. دقت نمایید و طبق اصول بهینه نویسی و سئو onpage سایت متن های سایت خود را نوشته و منتشر نمایید .

۲- آدرس url

آدرسی که به عنوان url برای ساخت صفحات خود در نظر می گیرید باید مرتبط با موضوع متون آن صفحه باشد ، و در واقع به کار گیری کلمات کلیدی اصلی آن متن در نام گذاری URL تاثیر مثبتی در رعایت سئو onpage سایت دارد .

۳-  عنوان صفحات

تگ title در ابتدای کد های مربوط به هر صفحه از سایت شما وجود دارد که بهتر است متناسب با موضوع و کلمات اصلی و شاخص هر صفحه انتخاب شود ، عنوان صفحات شما در نتایج جستجو و بالای مرورگر به صورت برجسته نمایش داده می شود و اولین چیزی است که به کاربر کمک می کند تا موضوع مقاله شما را متوجه شود  و هم چنین در بهبود وضعیت  سئو onpage سایت شما بسیار تاثیر دارد . به طور معمول عنوان صفحه ی اصلی وب سایت باید بین ۵۰ تا ۶۰ کاراکتر ، و عنوان صفحات داخلی ۱۵ تا ۴۰ کاراکتر باشد  .نکته ی قابل توجه دیگر که در  سئو onpage سایت دارای امیت بالایی است این است که از ایجاد صفحات با عنوان و مطالب تکراری خودداری نمایید .

۴- متا تگ ها

منظور از متا تگ ها ، تگ توضیحات (Meta Description)  و  تگ کلمات کلیدی (Meta Keywords ) می باشد ، که از لحاظ سئو onpage سایت  بسیار اهمیت دارند . تگ توضیحات لازم است در چند خط کوتاه در حالی که شامل کلمات کلیدی اصلی می باشد نوشته شود و به گونه ای که کم تر از ۱۵۹ کاراکتر باشد .تگ کلمات کلیدی نیز شامل بین ۴ تا ۱۰ کلمات کلیدی مهم و مرتبط با موضوع مطلب که در متن استفاده کرده اید، باید باشد و کلمات کلیدی با علامت کاما (,) از هم جدا شوند.

۵- لینک های داخلی

لینک های داخلی در واقع لینک هایی مهم در مقوله سئو onpage سایت  هستند که شما در میان متنی که می نویسید به سایر صفحات سایت خود یک کلمه را لینک می کنید ، و یا لینک هایی که در قسمت های دیگر سایت شما قرار داده شده اند تا کاربران بتوانند به مطالب و صفحات دیگر نیز دسترسی پیدا نمایند ، برای مثال  related posts یا پست های مرتبط میتواند یکی از انواع لینک های داخلی باشد که در بهبود وضعیت سئو سایت بسیار اهمیت دارد .
۶- لینک های هدایت کننده
مسیر یابی اسان برای کاربران یک وب سایت یکی از مواردی است که در سئو onpage سایت بسیار اهمیت دارد و در واقع  شما باید یک فهرست و زیر مجموعه از مطالب وب سایت خود تهیه کنید و آنها را در صفحه اصلی قرار دهید تا کاربران به سهولت به دیگر بخش های وب سایتان دسترسی داشته باشند . لازم به ذکر است که رعایت این نکته در طراحی قالب سایت و چیدمان وب سایت شما ، می تواند میزان ماندگاری در سایت ( Time on site) و میزان گردش در سایت (Page Views) را افزایش داده و میزان خروج کاربران از سایت  (Bounce Rate) را کاهش دهد.

تهیه نقشه وب سایت در سئو onpage سایت

یکی از مهم ترین موارد در سئو onpage سایت ، نقشه ی سایت می باشد که در فایلی به نام sitemap.xml باید قرار گیرد و در واقع از این طریق موتور جستجو را آگاه می سازید که چه صفحات مهمی در سایت شما وجود دارد تا از این فایل برای مسیر یابی استفاده نمایند .
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *