Search

مشاوره آنلاین و تست روانشناسی چگونه میباشد؟

در این مطلب قصد داریم تا شما دوستان را با مشاوره آنلاین روانشناسی بیشتر آشنا کنیم.در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی های شخصیتی شما خواهیم پرداخت.

 

52d165cb46c52d385c45c562e22dd77c مشاوره آنلاین و تست روانشناسی چگونه میباشد؟

مچگرام یک سیستم معرفی افراد متناسب به یکدیگر است که کمک می کند با شناخت بهتر و دقیق تری اون فرد خاص رو در زندگی پیدا کنند. مچگرام با استفاده از یک تست روانشناسی استاندارد ابتدا ابعاد مختلف شخصیتی شما را در یک نمودار ترسیم میکند ، بعد با یک الگوریتم پیشرفته و هوش مصنوعی افرادی که متناسب با شما هستند را پیشنهاد می کند.بر خلاف سایت های دوست یابی و همسر یابی، شما با آگاهی و شناخت می توانید اون آدم خاص رو بین میلیون ها آدم در زندگیتون پیدا کنید.

باید ابتدا در سایت عضو شوید سپس یک آزمون روانشناسی را که یک آزمون کامل و استاندارد است پشت سر بگذارید و بعد اطلاعات پروفایل خود را کامل کنید. بعد از این مراحل مچگرام نمودار شخصیت شما را ترسیم می کند و می توانید شرح کامل ابعاد شخصیتی خود را مشاهده کنید .در نهایت از قسمت پیشنهاد مچگرام برای مشاهده افراد متناسب استفاده کنید

ما در زندگی همیشه به دنبال نیمه گمشده خود هستیم؛شخصی که بتوانیم در کنارش بخندیم، شاد و آرام باشیم ویا حتی گریه کنیم!! ولی چطور این آدم منحصر به فرد در این کره خاکی پیدا می شود؟ یک راه که اکثرما استفاده می کنیم،جستجو در محیط کار، دانشگاه، دوستان و آشنایان است.حتی بعضی از ما به دوستان و خانواده می سپاریم اگر مورد مناسب پیدا کردند به ما خبر دهند.با این روش حداکثر افرادی که ما به آنها دسترسی داریم شاید از صد نفر هم  بیشتر نباشد.حال سوال اینجاست که بین میلیون ها انسانی که اطراف ما زندگی می کنند ، چطور مطمئن باشیم بهترین انتخاب را داشته ایم؟چطور می توانیم  با قاطعیت بگوییم که شخصی که پیدا کردیم ویا می خواهیم بیابیم بهترین انتخاب است؟شاید چند کیلومتر آن طرف تر از ما شخصی زندگی می کند که واقعا نیمه گمشده ماست و ما از وجودش بی خبریم.باید بدانیم که یک بار زندگی می کنیم پس نباید وقتمان را با جفت اشتباه هدر دهیم.

در سایت مچگرامبه همراه مشاوره آنلاین از آزمون روانشناسی پنج عاملی شخصیت استفاده می شود که در دنیا مورد استفاده وسیع می باشد.این آزمون شامل فرم کوتاه ۶۰ سوالی و فرم بلند ۲۴۰ سوالی می باشد.شما می توانید هر کدام را که مایل باشید پاسخ دهید.فرم بلند دقت بیشتری از فرم کوتاه دارد.مشاوره , مشاوره آنلاین , مشاوره آنلاین روانشناسی , تست روانشناسی , مشاوره آنلاین مچگرام , مشاوره روانشناسی , مشاوره آنلاین , روانشناسی آنلاین
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *