Search

بهترین نرم افزار املاک – نرم افزار مشاور املاک – نرم افزار مدیریت املاک

نرم افزار املاک

نرم افزار املاک
نرم افزار مدیریت آژانس املاک عارف رایانه، برنامه ویژه حسابداری و مدیریت آژانس های املاک توسط رایانه می باشد.
این نرم افزار املاک به سادگی و در کوتاه ترین زمان، عملیات ثبت و مدیریت اطلاعات فایل های املاک، صدور انواع مبایعه نامه، اجاره نامه و… ، و تهیه گزارشات مربوط به بنگاه املاک را انجام می دهد و قابلیت تعریف و طبقه بندی انواع فایل و … این امکان را برای مدیران آژانس ها بوجود آورده است تا هر گونه فایل اعم از: آپارتمان، دفتر کار، زمین، منزل ویلایی و … را برای پش فروش، فروش، رهن و اجاره و … ثبت و مدیریت نمایند.
مجهز بودن به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی ، فایلینگ، مدیریت مشاوران با سطوح دسترسی مختلف، سیستم دریافت و پرداخت، دفتر یادداشت و یادآوری و … را از امکانات مهم دیگر این نرم افزار می توان نام برد.
نسخه اصلی این نرم افزار، علاوه بر دارا بودن پشتیبانی، همراه با یک حساب سامانه پیام کوتاه رایگان عرضه می شود.

 

نرم افزار آژانس املاک

نرم افزار املاک عارف رایانه یکی از محصولات شرکت عارف رایانه است که جهت مدیریت آژانس های املاک و مسکن تولید شده است.
این نرم افزار با بهره گیری از بانک اطلاعاتی قدرتمند مایکروسافت اس کیو ال سرور، اطلاعات مربوط به فایل ها، قولنامه ها، چک های دریافتی و پرداختی مشتریان و … را در سیستم ثبت کرده و علاوه بر چاپ انواع قولنامه، چک و رسید، امکان مدیریت آنها را برای مدیران فراهم نموده است.
در نرم افزار املاک عارف رایانه، هر مدیر یا مشاور املاک می تواند انواع فایل اعم از: آپارتمان، زمین، منزل ویلایی، کلنگی و … سیستم تعریف کرده و با توجه به آن عملیات ثبت، آرشیو گذاری، جستجو و مدیریت فایل ها را در کوتاهترین زمان انجام دهد. همچنین امنیت نرم افزار باعث گردیده است تا بتوان فایل ها را با توجه به هر مشاور طبقه بندی کرده به طور مجزا در دسترس ایشان قرار داد.

نرم افزار مشاور املاک عارف رایانه که دیرتر با نام املاکیار شناخته  می شد، دارای بیش از ۱۰ سال سابقه اجرایی در هزاران آژانس املاک و مسکن داخل و خارج از کشور می باشد و در حال حاضر ویرایش ۲۰۱۶ این محصول، با امکانات بیشتر برای مدیران بنگاه های املاک قابل دانلود و استفاده باشد.

برنامه املاک عارف رایانه با توجه به امکانات و کیفیت این محصول دارای قیمت مناسب بوده و تا کنون بابت پشتیبانی و ارائه آپدیت های جدید در سالهای آتی استفاده از آن، هیچگونه هزینه اضافی از کاربران دریافت نگردیده است. کادر پشتیبانی و توسعه این نرم افزار مفتخر است به اینکه بخشی از مشتریان این محصول را توسط معرفی کاربران در حال استفاده آن بدست آورده است.

 

ویژگی های کلی نرم افزار املاک عارف رایانه

امکان نصب و راه اندازی آسان در کمتر از چند دقیقه توسط هر کاربر و رابط کاربری ساده و کاربر پسند (User friendly) جهت یادگیری سریع
امکان نصب و استفاده به صورت “تحت شبکه” و بر روی بیش از یک رایانه (ثبت و تغییر اطلاعات بر روی رایانه منشی و مدیریت به طور همزمان)
داری راهنمای کامل از مرحله نصب و راه اندازی تا استفاده (بصورت داکیومنت و فیلم)
سرعت بالا در صدور و پرینت چک و امکان تهیه گزارشات متنوع از وضعیت و صورتحساب چک های پرداختی و دریافتی
مجهز به سامانه پیام کوتاه و ارسال پیامک های یاد آوری و گزارشات حسابداری برای بیماران، پزشکان و مدیران تعریف شده
امنیت بالا در نگهداری از اطلاعات ثبت شده و مدیریت کاربران با سطوح دسترسی مختلف
بروز رسانی خودکار نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه در کمتر از چند دقیقه
پشتیبانی آنلاین توسط ایمیل، سامانه پیام کوتاه و نرم افزار ریموت از راه دور توسط کارشناسان

امکانات اصلی نرم افزار املاک

امکان ثبت سپرده ها اعم از (املاک فروشی ، رهنی و استیجاری ، معاوضه …)
امکان تعریف مناطق جغرافیایی برای سپرده ها (کشور ، استان ، شهر ، خیابان ، …)
امکان تعریف نوع سپرده (باغ ، ویلا ، آپارتمان ، واحد تجاری ، زمین ، مرغ داری ، …)
امکان تعریف سپرده های خاص (امتیاز وام ، خط تلفن ، …)
امکان تبدیل سپرده ها به یکدیگر (فروش به رهن و اجاره و… )
ثبت اطلاعات دقیق مربوط به سپرده ها
امکان تعریف لیست انتخابی برای جزئیات سپرده که باعث سهولت در ورود اطلاعات و بی نیاز شدن
امکان درج فیلم و تصاویر هر ملک به هنگام ثبت (جهت بازدید متقاضیان از املاک سپرده گذاری شده)
امکان تعریف اشخاص با قابلیت گروه بندی (همکاران ، متقاضیان ، مشتریان ، مالکین و …)
جستجوی پیشرفته فایل ها بر اساس شرایط متقاضیان
ثبت شرایط جستجو به عنوان درخواست متقاضی در صورت موجود نبودن فایل در دفتر تقاضا ها
امکان بایگانی سپرده ها (فایل ها) با قابلیت بازیابی
تنظیم و ثبت قراردادهای جدید با قابلیت جستجو و گزارشگیری (قولنامه یا قراردادهای خرید و فروش ، اجاره نامه ، مبایعه نامه و …)
امکان طراحی قراردادها بصورت دلخواه توسط مدیر سیستم
ارائه لیست کامل استانها و شهرهای ایران در همراه با نرم افزار جهت تفکیک فایل ها
نقشه جغرافیایی شهر با قابلیت زوم بر روی مناطق.(امکان تغییر نقشه به دلخواه)
دفترچه یادداشت جهت ثبت قرارها و یادداشت های روزانه با قابلیت جستجو و چاپ
سیستم چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی مدیریت املاک
سیستم کنترل و مدیریت کاربران استفاده کننده از نرم افزار
سیستم گزارش ساز پویا و امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف برنامه با توجه به نیاز مدیر آژانس
سیستم Caller-ID و مانیتورینگ خطوط تلفن مرکز
سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق خطوط SMS با پیش شماره های ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰
سیستم پشتیبانی خودکار و تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه بصورت زمانبندی شده

امنیت نرم افزار مشاور املاک

نرم افزار مشاور املاک
یکی از نکات مهم نرم افزار مشاور املاک عارف رایانه که کمتر نرم افزاری در ایران به طور دقیق به آن پرداخته است، منیت سیستم فایلینگ و مدیریت فایل ها بر حسب مشاور می باشد. یعنی در این نرم افزار املاک، مدیریت آژانس می تواند مشاور های مختلف تعریف کرده و به آنها اجازه دهد در محدوده فایل های مربوط به خود فعالیت نمایند. به عبارت بهتر مشاور املاکی که فقط روی فایل های اجاره کار می کند قادر نباشد فایل های فروش را نیز مشاهده نماید. اما مدیریت آژانس املاک می تواند به تمام فایل های ثبت شده مشاورین دسترسی داشته باشد. امنیت فایل ها در نرم افزار مشاور املاک عارف رایانه حرف اول را می زند و مدیریت آژانس با خیال راحت می تواند مشاورین خود را مدیریت کرده و فایلهای مالکین و مراجعه کنندگان را در برنامه ثبت و آرشیو گذاری نماید.

 

تنوع کاری در نرم افزار املاک

نرم افزار مدیریت املاک
تعریف و طبقه بندی هر نوع فایل در نرم افزار املاک عارف رایانه، این امکان را به وجود آورده تا مشاورین املاک قادر باشند آن  طور که تمایل دارند آژانس خود را کنترل و مدیریت نمایند. بعنوان مثال بنگاه هایی هستند که کار خرید فروش اوراق یا هر نوع فایل: آپارتمان، ویلایی، کارخانه، انبار، مرغداری، مغاره، واحد های پیش ساخته یا هرنوع فایل قابل خرید و فروش دیگر را انجام  میدهند. بدین ترتیب نرم افزار املاک عارف رایانه برای مشاورین املاک تمام این گزینه ها را قابل ویرایش و تعریف نموده. مشاورین می توانند نوع فایل و سایر مشخصات ثبت شونده از یک فایل را که به صورت منو های تعریف شده از قبل هستند را ویرایش کرده و آنطور که دوست دارند تنظیم نمایند. این امکان قدرت جستجو و تنوع کاری مشاور املاک را گسترش داده و اجازه می دهد بازه وسیع تری از فایل های املاک را در سیستم ثبت و مدیریت نماید.

 

سیستم فایلینگ و مدیریت سپرده های ملکی

شاید به جرات می توان گفت نرم افزار املاک عارف رایانه، یکی از قدیمی ترین و جامع ترین نرم افزار در خصوص مدیریت فایل ها یا سپرده های ملکی مراکز خرید و فروش املاک می باشد. در این بخش که عملیات ثبت، آرشیو گذاری و بایگانی فایل ها قرار گرفته است. اطلاعات دقیق از یک ملک را می توان ثبت نمود. مشاورین املاک مستحضر هستند که آگاهی از جزئیات یک ملک مستلزم مشاوره با اشخاص متخصص در خصوص ملک می باشد. نرم افزار املاک عارف رایانه پس از سالها مشاوره واستفاده از نقطه نظران مدیران آژانس های املاک مختلف، آن دسته از فیلد هایی که برای یک ملک اعم از: آپارتمان مسکونی، اداری، ویلایی، زمین و … مورد نیاز بوده را در نرم افزار قرار داده اند تا مشاور املاک به راحتی و دسترسی سریع قادر باشد اطلاعات ملک خاص را در سیستم ثبت نماید و یا توسط نرم افزار و بانک اطلاعات املاک خود به دنبال ملک خاصی برای مشتریان خود بگردد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *